PIRSINGAS (PIERCING)

AUSKARŲ VĖRIMAS

AUSKARŲ VĖRIMAS 

Pirsingas (piercing)

Modus Tattoo studija - tai vieta, kur žmonės keičiasi, o naujai pradžiai reikia vietos, kur gali atsipalaiduoti. So relax... ir negalvok apie procedūrą, tuo pasirūpins mūsų sertifikuoti meistrai!

Modus Tattoo studijoje atliekamas visų rūšių auskarų vėrimas (piercing, pirsingas). Profesionalūs meistrai pasirūpins ne tik sterilumu ir kokybišku darbu, bet ir užtikris individualią aplinką, gerą nuotaiką ir atsakys į visus klausimus! Jei keistis, tai atsakingai!

KODĖL MODUS TATTOO STUDIJA?

Modus Tattoo studija - profesionalus auskarų vėrimas


Modus Tattoo studija - tai daugiau nei pavadinimas. Čia ateina žmonės pasiruošę keistis! Mūsų meistrai ne tik išklauso kliento norus bei juos realizuoja, tačiau palaiko puikią nuotaiką! Modus Tattoo studija sukaupė jau 25 metų patirtį, todėl mes žinome kas yra kokybiška ir profesionalu:
  • Sterili darbo vieta
  • Individuali aplinka
  • Vienkartiniai įrankiai
  • Chirurginio plieno, titano bei bioplastiko auskarai
  • Neskausminga procedūra
  • Sertifikuoti meistrai

Pasinerk į naują pradžią, o mes pasirūpsinsime kokybe. Auskarų vėrimas - tai atsakingas darbas, kuriame turi būti užtikrintas sterilumas, todėl mūsų įrankiai sterilizuojami TIK autoklave. Veriame trijų rūšių auskarus: chirurginio plieno auskarai, titano auskarai ir bioplastiko auskarai, todėl auskarų vėrimas galimas net alergiškiems žmonėms. 

Auskarų vėrimas vaikams atliekamas vienu metu į dvi ausytes. Taip apsaugome vaiką nuo didesnio streso. 

Tiems, kas bijo skausmo, auskarų vėrimas atliekamas su vietine nejautra. 

Auskarų vėrimas VISIEMS atliekamas individualioje aplinkoje, todėl nereikia pergyventi dėl aplinkinių žvilgsnių. Leiskite sau drąsiai reikšti emociją ir džiaukitės nauju įvaizdžiu!