PATENKINTI KLIENTAI - MŪSŲ TIKSLAS

ATSILIEPIMAI

Labai malonus kolektyvas! Vėriausi auskarą, paaiškino kaip prižiūrėti, parinko geriausią variantą. Nuostabus meistras ir nuostabi aplinka. Aciū Jums!

Tomas Odinas

Auskarų vėrimas

Ačiū meistrui už darbą. Malonus priėmimas, bendravimas ir aptarnavimas.
Ačiū, dar kartą!
R E K O M E N D U O J U!!! 

Evaldas Čiubas

Tatuiruotės

Puiki studija! Viskas greita,tikslu ir konkretu. Labai malonus personalas bei puikios kainos! Likau patenkinta 100%! Ačiū!

Gabija Agota Jusytė

Auskarų vėrimas

Vakar vėriausi auskarą į tragus vietą ausyje. Greitai, tvarkingai, maloniai. Paskambinau, atėjau, ir po 10min išėjau jau su nauju auskariuku. Po paros jau matau, kad viskas bus puikiai, nes kraujuoti nustojo po pusvalandžio, o šiandien jau ir judinti auskarą be skausmo galiu. Gal ir organizmas puikiai tvarkosi, bet kad įverta buvo profesionaliai, tai net nėra abejonių! Ačiū ir rekomenduoju!

Ema Minkevičiūtė

Auskarų vėrimas

Labai džiaugiuosi pasirinkus šią studiją, o tiksliau - Martą, piercingui! Marta turi viską ko reikia geram specialistui. Tikrai pati maloniausia, rūpestingiausia, kruopščiausia specialistė pas kurią teko lankytis. Tik geriausios rekomendacijos!

Ugnė Teišerskytė

Auskarų vėrimas

Likau labai patenkinta viso salono kolektyvo darbu! Vakar dariausi pirmą kartą tattoo, buvau labai išsigandusi ir bijojau, visas kolektyvas mane drąsino ir palaikė! Tai tikrai labai padėjo išpildyti svajonę. Kas liečia meistrą, buvo viskas idealu, jaunas vaikinas, bet jau taip kruopščiai ir atsakingai viską padarė! Dar kart ačiū, būtinai sugrįšiu!

Brigita Zienkaitė

Tatuiruotės

Ateini tatuiruotei, o išeini su tokia didele pozityvo doze, kad vaikštai išsišiepus visą dieną :) Super, visiems rekomenduoju

Loreta Loreta

Tatuiruotės

Patys geriausi atsiliepimai! Vėriausi du auskarus ir visas bendravimas, aptarnavimas buvo nepriekaištingas ir pati mergina buvo labai linksma ir draugiška. Rekomenduoju!

Dovilė Pukeniauskaitė

Auskarų vėrimas

Vėriausi kelis auskarus, tiek Viktoras, tiek Marta atliko darbą nepriekaištingai!
Labai smagi ir jauki atmosfera, kolektyvas pozityvus, aplinka švari ir tvarkinga. Rekomenduoju! 

Agata Jackevič

Auskarų vėrimas