RASK ATSAKYMĄ Į SAVO KLAUSIMUS

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  1. Nuo kelių metų galima darytis tatuiruotę?
    Tatuiruotę galima darytis nuo 18 metų. Turintys raštišką tėvų leidimą tatuiruotei priimami nuo 16 metų.

  2. Kokia tatuiruotės priežiūra po procedūros?
    Visą mėnesį negalima eiti į soliariumą, pirtį bei degintis. Negalima sportuoti apie savaitę. Rekomenduojama tepti tatuiruotės vietą 5 kartus į dieną bepanten plus arba easy tattoo kremais.
      
  3. Koks tatuiruotės gijimo procesas?

  4. Kaip pasirinkti tatuiruotę?
    Prieš kreipiantis į meistrą peržiūrėkite google esančias tatuiruotes, jų reikšmes bei stilius. Atkreipkite dėmesį prie kokios tatuiruotės sustojate, į ką krypsta jūsų žvilgsnis. Supratus sritį, kokia Jums artima, paskaitykite apie tatuiruočių reikšmes, pasirinkite tinkamą Jums piešinį. Taip turite įvertinti ar piešinys Jums bus tik dekoracija, ar norite tokiu būdu papasakoti apie savo patirtį, svarbius gyvenimo įvykius ar jausmus. Kai jau turėsite preliminarią tatuiruotės viziją ir galėsite papasakoti apie savo norus kreipkitės į tattoo meistrą. Jis išklausęs Jus sukurs eskizą ir po Jūsų patvirtinimo susitarsite dėl tatuiravimo datos.


  5. Auskarų vėrimas vaikams - ar skausminga?
    Naujos kartos auskarų vėrimo pistoletai švelniu judesiu praduria vaikų ausytes. Vienu metu duriamos dvi  ausytės, todėl vaikas nespėja atkreipti dėmesį į skausmą. Dūrimo metu jaučiamas nedidelis įgėlimas. Dažniausiai vaikai nepajaučia skausmo, nes tai yra trumpa procedūra, o nepažįstama aplinka ir malonūs meistrai nukreipia vaikų dėmesį.
  6. Ar po permanentinio makiažo negalima maudytis, degintis?
    Po permanentinio makiažo nerekomenduojame maudytis ir degintis apie mėnesį.

  7. Ar permanentinis makiažas atliekamas nėštumo metu?
    Permanentinis makiažas draudžiamas nėštumo metu, nes padidėjęs hormonų kiekis gali įtakoti pigmento įsisavinimą, o papildomas stresas gali pakenkti vaisiui.

  8. Ar permanentinis makiažas atliekamas mėnesinių metu?
    Permanentinis makiažas mėnesinių metu nerekomenduojamas, nes gali įtakoti pigmento įsisavinimą. Ypatingais atvejais permanentinis makiažas mėnesinių metu atliekamas.

  9. Ar permanentinis makiažas saugus?
    Permanentinis makiažas yra saugus, tačiau labai svarbu pasirinkti kompetetingą meistrą. Prieš procedūrą paskaityti atsiliepimus, įvertinti jo kompetenciją, sužinoti daugiau apie jo naudojamus įrankius bei darbo aplinką. Jeigu visi šie rodikliai nesukelia abejonių permanentinis makiažas Jums nepakenks.