ESI PASIRUOŠĘS UŽSIKRĖSTI IŠSKIRTINUMU?

APIE MUS

Tattoo studija Modus - tai patyrę meistrai, begalinis kūrybiškumas, išskirtiniai menininkai ir jų super galios, originalus interjeras ir nepamirštama atmosfera. Šis derinys tiesiog nepakartojamas, nes tai yra kažkas daugiau nei tiesiog tattoo studija. Būtent Jūs esate to dalimi, nes Jūsų dėka įgyvendiname svajones, aistras, sutinkame išskirtinius žmonės ir prisiminimus. Tattoo studija Modus - tai unikali vieta Vilniaus širdyje, kurioje žmonės keičiasi.

MODUS TATTOO STUDIJA meistrai


AUSKARŲ VĖRIMAS, PERMANENTINIS MAKAŽAS

VIKTOR

PERMANENTINIS MAKIAŽAS

Kaip sako Viktoras, permanentinis makiažas formuoja veido linijas ir sukuria tvarkingo žmogaus įvaizdį. Viktoras permanentinio makiažo mokėsi pas Branco Babić, Toni Belfato, Stanislav Otchenash, Elena Nikora. Eina koja kojon su mados tendecijomis, todėl sistemiškai dalyvauja konferencijose, mokymose bei stažuotėse. Atlieka antakių, lūpų bei akių vokų permanentinį makiažą. Dirba visomis šiuolaikinėmis technikomis: ombre (šėšėliavimo) technika, tušavimo technika, microblading (6D, plaukeliais).

PATIRTIS

1995 - SUNKI PRADŽIA

Neseniai atkurtoje Lietuvoje tatuiruočių salonai buvo labai neįprastu reiškiniu. Viktoras pasitikėdamas savo idėja bei nuojauta ryžtingai kurė naują tattoo saloną, kurį pavadino Modus Tattoo Studija.

AUSKARŲ VĖRIMAS

Jau 24 metų auskarų vėrimo patirtis tik įrodo, kad tai daro labai kokybiškai. Viktoro noras dalintis savo žiniomis paskatino organizuoti auskarų vėrimo kursus Modus Tattoo studijoje. Šiandien piercing mokymai džiaugiasi populiarumu, o apie jo teikiamas paslaugos rašo ne vienas spaudos šaltinis.

TATUIRUOČIŲ ŠALINIMAS

Tatuiruočių šalinimas lazeriu - tai moderni technologija, kuri pajėgi pašalinti tatuiruotes be chirurgų įsikišimo. Tik atsiradus atgarsiams apie naują tatuiruočių šalinimo alternatyvą Viktoras baigė mokymų kursą pas daktarą Aleksej Mikriukov ir įgijo tatuiruočių bei permanentinio makiažo šalinimo kvalifikaciją moderniausiu, Nd:Yag lazeriu.


AUSKARŲ VĖRIMAS, ANTAKIŲ PERMANENTINIS MAKIAŽAS, TRADITIONAL, NEOTRADITIONAL, BLACKWORK, DOTWORK TATTOO STILIAI

MARTA

ANTAKIŲ PERMANENTAS

Gražūs veido bruožai ir estetika - tai svarbios detalės, kurios prieš tris metus paskatino Martą pradėti daryti antakių permanentinį makiaža. Permanentinio makiažo įrankis jos rankose lengvais judesiais formuoja idealiai derančius antakius. Jos nuomone, tokios technikos kaip pilnas tušavimas, šėšėliavimas (ombre) bei pudros efektas geriausiai atskleidžia veido grožį, o laikui bėgant nedingsta antakių patrauklumas.

PATIRTIS

2013 - AUSKARŲ VĖRIMAS

Kaip pasakoja Marta, pirsingas nuo mažų dienų jai atrodė jaudinančiai. Dar nuo paauglystės pradėjo domėtis auskarų vėrimo technika ir jau tada atliko pirmuosius savo vėrimus. Pirsingas ją lydėjo ilgus metus kol baigė profesionalius mokymus.  Taip išskirtinis pomėgis tapo neatsiejama gyvenimo dalimi. Marta žavisi žmonėmis, kurie nusprendžia atlikti neįprastą auskarų vėrimą, nes kasdieniam darbe mato, kaip toks, atrodo mažas, dalykas pakeičia žmonių emocijas ir jų aplinka atsiskleidžia naujomis spalvomis.

2016 - TATTOO

Turbūt kiekvienas vaikas mėgsta tatuiruotes iš gumos pakelio. Marta į tokias tatuiruotes pažiūrėjo plačiau. Meno kūriniai ant kūno užbūrė ją ir jos kūnas tapo lyg popieriaus lapas. Kasdieniai piešiniai, profesionalių tatuiravimo meistrų programos, tatuiravimo paslapčių atskleidimas nepastebimai įsiliejo į jos kasdienybę. Lydima savo idealo Kat Van D  nusprendė realizuoti savo pomėgį profesionaliai. Jos gyvenimo būdas tapo pragyvenimo šaltiniu, o talentas, kuris tupi jos viduje yra tai, dėl ko žmonės būriuojasi į eiles, norėdami būtent jos išskirtinio meno kūrinio ant savo kūno.


BLACKWORK, CALLIGRAPHY, ABSTRACT, SKETCHY, GEOMETRIC, ANIME, MANGA, TRASH; SCARIFICATION

LEAF

RANDAVIMAS (ANG. SCARITICATION)

Jau tampa įprasta, kad žmonių kūnus puošia kartais mažos, kartais didesnės tatuiruotės, tačiau randavimas (ang. scarification) kolkas lieka neatskleista meno sritis. Leaf puikiai išmano šį unikalų būdą. Jis gali papuošti kūną ne tik tatuiruote, bet ir randavimo būdu gaunamais piešiniais, kurie nenugičijamai nustebins kiekvieną. 

PATIRTIS

TRUMPAI APIE LEAF

Leaf yra kilęs iš Afrikos. Jo kasdienybė šiek tiek skyrėsi nuo mums įprasto gyvenimo. Tatuiruotės ant afrikiečių kūno jau nieko nestebina, tačiau skirtingi piešiniai vis tiek pritraukia žvilgsnį. Įvairūs piešiniai sudomino ir Leaf, tačiau jo žingeidumas paskatino ne tik žiūrėti, bet ir pačiam bandyti. Gimstant pirmiems eskizams ant popieriaus lapo jis gavo pravardę Leaf. Nuo tada dažniausiai į jį kreipiasi būtent taip. Leaf neketino sustoti, o jo plati pasaulėžiūra paskatino keliauti. Savo gyvenamųjų vietų sąrašą papildė tokiomis šalimis kaip Prancūzija bei Didžioji Britanija, tačiau Lietuva visada jam buvo labai artima. Būtent todėl Leaf nusprendė kurti savo gyvenimą jaukioje Lietuvoje.

TATTOO STILIAI

Neretai tatuiruotės turi gilią prasmę ar pasakoja tattoo savininko istoriją. Leaf atliekamos tatuiruotės lyg diktuotų naują madą. Nors tokie stiliai kaip blackwork, calligraphy, abstract, sketchy, geometric, anime, manga, trash jau yra seniai žinomi, tačiau kuo toliau tuo labiau tatuiruotės tampa puošmena, o ne gyvenimo paveikslu. Leaf tatuiruotės leidžia klientams jaustis ypatingais bei madingais, nes meistro eskizai gimsta jo galvoje išjaučiant klientų charakterį bei norus.