ESI PASIRUOŠĘS KEISTIS?

TATUIRUOTĖS

Tatuiruotės

Tatuiruočių salonas "Modus"

MODUS tattoo studija - tai vieta, kurioje atliekami bet kokios rūšies tatuiruotės: tatuiruotės ant rankos, tatuiruotės ant kojos, tatuiruotės ant riešo, tatuiruotės ant kaklo, tatuiruotės ant dilbio, tatuiruotės ant nugaros ir tatuiruotės ant kitų kūno dalių. 


PASLAUGOS - tatuiruotės


Tattoo - išskirtinumo ženklas

Modus tattoo studija - tik patyrę tauiruočių meistrai 

Tattoo - tai išskirtinumo ženklas. Kiekvienas su savimi neša individualią istoriją, norus bei viziją. Tatuiruočių salonas MODUS kiekvieną klientą vertina individualiai. Mes suprantame, kad žmogus peržengęs tattoo salono slenkstį tikisi, kad jam bus pasiūlytas išskirtinis, būtent jam sukurtas piešinys. Tatuiruočių salonas MODUS pasiruošęs pateisinti Jūsų lūkesčius. Tam, kad tatuiruočių meistrai parinktų tinkamą piešinį pakaks, kad šiek tiek papasakosite apie save ir pasidalinsite savo mintimis apie norimą stilių.

Internete gausu tattoo pavyzdžių, kodėl jais nepasinaudoti? Tattoo pavyzdžiai skirti tam, kad klientas susidarytų savo nuomonę apie tatuiruotes, susprastų koks stilius jam yra artimas ir kokie tatuiruočių simboliai ar personažai atitiks keliamus reikalavimus.

Pirmo susitikimo metu MODUS tattoo studija meistrai susipažins su Jumis, išsaiškins rūpimus klausimus ir jei neturite konkrečios tauiruotės vizijos - iki kito susitikimo bus sukurtas individualus tatuoruotės eskizas. Registruojantis mes tikimės, kad galėsite nupasakoti kokios tatuiruotės norėsite (kūno dalis, dydis, stilius), kas leis mums skirti Jums pakankamai laiko ir tatuiruotės eskizas bus profesionaliai "perneštas" ant Jūsų kūno.

MODUS tattoo studija vienija meistrus, kurie nebijo iššūkių, įsiklauso į klientų norus ir svajones paverčia realybe. Neretai tatuiruotės siejamos su piešinias ant kūno, bet mes galime daugiau. Kompleksai užvaldo emocijas ir žmonės negali jaustis laisvi. Tokioje situacijoje atsidūriama po krūtų šalinimo operacijos. Modus tattoo studijoje dirbantys meistrai atkūria krūtų aureolę. Atkurta krūtų aureolė iš toli atrodo natūraliai, nes tattoo atliekama sukuriant 3D efektą. Ši procedūra sugrąžina pasitikėjimą savimi ir klientai jaučiasi laisvai viešose vietose (persirengimo kambariai, pliažai itt.), nesigėdija savo partnerio ir kas svarbiausia - vėl tampa patrauklūs patys sau.

Ankstyvas plikimas užklumpa vis jaunesnius vyrus. Auginami ilgesni plaukai tam, kad būtų paslėptos plinkančios vietos. Net ir šioje situacijoje Modus tattoo studija turi sprendimą. Naudojant specialią tatuiravimo techniką tatuiruočių meistrai atkuria plaukuotos dalies iliuziją. "Alopecia" tattoo technika naudojama visose plaukuotose vietose: galva, antakiai, barzda ir kt. Ši tattoo rūšis taip pat naudojama siekiant paslėpti randus ar netolygų plaukų augimą.