TATTOO ANT KAKLO, TATTOO ANT NUGAROS, TATTOO ANT PETIES, TATTOO ANT KRŪTINĖS IR KT.

KITOS TATUIRUOTĖS

Tattoo ant kaklo

Tattoo ant kaklo- drąsu, bet subtilu

Tattoo ant kaklo - tai turbūt viena originaliausių kūno tapybos vietų. Tatto ant kaklo dažniausiai sutinkama pas žmonės, kurie susiję su menu - muzikantai, poetai, menininkai ar jauni žmonės, kurie nebijo drąsių savo įvaizdžio pokyčių. Maža, švelni, pastelinių spalvų tattoo ant kaklo neretai daroma mažiau pastebimoje vietoje ir simbolizuoja paslėptus jausmus, tampa intymesnė. Nieko keisto, kad tokios tatuiruotės tampa vis populiaresnės tarp moterų.

Tattoo ant nugaros

Tattoo ant nugaros - meno išraiška

Tattoo ant nugaros tai idealus pasirinkimas tiems, kas nori ant savo kūno perteikti pilnavertišką vaizdą, kuris paliks didelį įspūdį. Tatto ant nugaros reikalauja didelės meistrų kompetencijos nuo eskizo parinkimo iki tatuirotės užbaigimo ant nugaros. Tattoo ant nugaros Modus tattoo studijoje tampa tikru meno kūriniu! Tokie darbai kainuoja nemažai, tačiau taituiruotės dydis bei meistrų profesionalumas numalšina visas abėjones.

Tatuiruotės ant peties

Tatuiruotės ant peties pritraukia sėkmę ir finansinį stabilumą

Tikima, kad tatuiruotės ant kairiojo peties pritraukia sėkmę, šeimos gerovę, gyvenimo išmintį ir finansinį stabilumą. Anksčiau tatuiruotės ant peties buvo daromos norint pabrėžti savo statusą, tikėjimą ar gentį. Šiais laikais tatuiruotės ant peties įgauna kitokią prasmę, tačiau senovės išmintis kažkur pasąmonėje išlieka. Populiariausios yra tatuiruotės ant kairiojo peties, o remiantis statistika, pirmajai tatuiruotei žmonės pasirenka būtent šią kūno dalį. Tatuiruotės ant peties turbūt niekada neišeis iš mados, o pasirinktas piešinys gali simbolizuoti jūsų tikslus, pomėgius ar būti tiesiog išskirtine dekoracija.

Tatuiruotės ant krūtinės

Tatuiruotės ant krūtinės puikiai atsiskleidžia tiek ant moteriško, tiek ant vyriško kūno

Tatuiruotės ant krūtinės yra mažiau populiarios lyginant su tattoo ant peties ar tattoo ant dilbio. Vis dėl to, tendencijos kasmet keičiasi ir tatuiruotės ant krūtinės vis labiau tampa vertinamos tarp įvairių specialybių žmonių. Tatuiruotės ant krūtinės yra nesunkiai paslepiamos, bet šioje kūno vietoje kokybiškai atliktas, stilingas piešinys gali atsiskleisti tiek ant moteriško, tiek ant vyriško kūno ir sužavėti aplinkinius.

Tattoo rankovė

Tattoo rankovė - originali ir individuali tatuiruotė

Tattoo rankovė - tai ryški, pilną rankos plotą užimanti tatuiruotė, kuri apima šiek tiek raktikaulio arba kaklo. Tattoo rankovė atrodo labai įspūdingai, o jos savininkas sudaro ryžtingo, drąsaus ir originalaus žmogaus įvaizdį. Tattoo rankovė sukuriama iš simbolių, gyvūnų, ornamentų ar bet kokių kitų originalių piešinių, kurie atspindi tatuiruotės savininko individualumą. 

Tattoo ant dilbio

Tattoo ant dilbio vyrams ir moterims

Tattoo ant dilbio populiarėja milžinišku greičiu tarp vyrų ir moterų. Tattoo ant dilbio galima nesunkiai paslėpti, tačiau tai nuostabi vieta gražiam, išraiškingam piešiniui. Šioje vietoje oda yra lygi ir mažiau plaukuota, todėl piešinys atsiskleidžia visu savo grožiu, nesideformuoja judant. Moterys ir vyrai tattoo ant dilbio pasirenka vadovaudamiesi skirtingomis vizijomis. Moterims tattoo ant dilbio dažnai yra estetikos ir grožio simboliu. Vyrai, planuodami tatuiruotę, pasirenka gilę prasmę turintį piešinį ar išraiškingą ir drąsų eskizą.

Tatuiruotės už ausies

Tatuiruotės už ausies turi savotiško žavesio ir pritraukia dėmesį

Tatuiruotės už ausies tai šiuolaiškas ir išskirtinis sprendimams žmonėms, kurie vertina subtilų grožį. Dažniausiai pasirenkamos tatuiruotės už ausies yra mažos ir nelabai ryškios: japoniški simboliai, gėlės, širdutės, raidės ar kiti, savininkui patrauklūs piešiniai. Tatuiruotės už ausies turi savotiško žavesio ir pritraukia aplinkinių dėmėsį, todėl jas dažniausiai pasirenka ryškūs ir drąsus žmonės.

Tattoo ant pilvo

Tatuiruotė pabrėžia seskualumą

Pilvas - tai gana intymi kūno vieta ir ją nesunkiai galima paslėpti nuo smalsuolių akių. Tattoo ant pilvo gali dekoruoti savininko kūną, tačiau dažnai tattoo ant pilvo turi kur kas didesnę prasmę.

Merginos pasirenka tattoo ant pilvo todėl, kad šią kūno vietą galima demonstruoti pliaže ar karštą vasaros dieną neformalioje aplinkoje, o esant būtinybei greitai paslepia tatuiruotės vietą. Dėl fiziologinių priežasčių, moters kūnas linkęs kaupti riebalinį sluoksnį ant pilvo, todėl procedūra tampa daug mažiau skausminga.

Moterys pasirinkdamos tattoo ant pilvo išreiškia savo vidinę drąsą, pasirinktas piešinys skiriamas moters artimajam. Tattoo ant pilvo moterims po cezario pjūvio tampa lyg vienu svarbiausių gyvenimo įvykių įamžinimu. Bet kokiu atveju tattoo ant pilvo pabrėžia moteriškumą, išskirtinumą bei prideda seksualumo.

Pilvas tai vieta, kuri slepia žmogaus gyvenimui svarbius organus. Vyras, pasirinkdamas tattoo ant pilvo demonstruoja savo vyriškumą ir drąsą. Priderinus tinkamą piešinį galima pabrėžti preso raumenis ar krūtinę, tokiu būdu dar labiau išryškinamos vyriškos kūno sritys. Tokios tatuiruotės neabejotinai pritrauks priešingos lyties atsovių akis. Tattoo ant pilvo puikiai paslepia odos deformacijas (randus ar nudegimus) bei gali būti papildoma motyvacija neprarasti demonstratyvios figūros, kad tatuiruotė visada atrodytų nepriekaištingai.