Prieš atvykstant turi žinoti

TAISYKLĖS

Registracija procedūrai

Registruojantis vietoje paliekamas 20 eurų depozitas, kuris vėliau įskaičiuojamas į paslaugos kainą. Depozitas negrąžinamas jeigu neatvyksite į seansą, tačiau paliekama galimybė pakeisti atvykimo laiką. Jeigu negalite atvykti sutartu laiku, prašome informuoti mus bent dieną prieš procedūrą apie pasikeitusias aplinkybes. Su mumis galite susisiekti telefonu, el. paštu arba siųsdami asmeninę žinutę Facebook socialiniame tinkle.

Svarbu

 1. Tatuiruotės, permanentinis makiažas ir auskarų vėrimas nedaromas neblaiviems ir nuo narkotinių medžiagų apsvaigusiems asmenims.
 2. Paslaugos neteikiamos sergantiems sunkiomis lėtinėmis ir psichikos ligomis. 
 3. Tatuiruotės mūsų studijoje daromos tik nuo 18-os metų. Nepilnamečiams - tik pateikus raštišką tėvų arba globėjų sutikimą.
 4. Studijos meistrai pasilieka teisę atsisakyti daryti procedūrą dėl kitų priežasčių (pvz.: neadekvatus elgesys, necenzūrinės kalbos ir kt.).

Prieš rezervuojant laiką seansui privalote įvertinti savo sveikatos būklę. Jeigu abejojate dėl savo sveikatos, kreipkitės į atitinkamas institucijas ir lauksime Jūsų atvykstant, kai būsite tikras (-a), kad esate sveikas. Paslaugos neteikiamos šiomis ligomis sergantiems žmonėms:

 1. Temperatūra
 2. Alergija metalui ir alergija Lidokaino grupes preparatams (nuskausminamieji).
 3. Psichiniai sutrikimai
 4. Padidintas spaudimas (Hipertonija)
 5. Epilepsija
 6. Kraujagyslių ir kraujo sistemos ligos (sergant Gemofilija)
 7. Kvėpavimo organų sutrikimai (astma)
 8. Apsvaigimas nuo alkoholio ar narkotikų
 9. Nėštumas, maitinimas krūtimi
 10. Diabetas
 11. Hepatitas
 12. Živ
 13. Glaukoma
 14. Piktybiniai odos susirgimai

Jeigu kyla klausimų - ieškok atsakymo dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje. Jei vis dėl to neatsakėme į tavo klausimus, susisiek su mumis.