NORI PAŠALINTI JAUNYSTĖS KLAIDAS?

TATUIRUOČIŲ ŠALINIMAS

Tatuiruočių šalinimas

Tatuiruočių šalinimas Nd:Yag lazeriu

Dar 90-aisiais tatuiruotes darydavo ne tik profesionalai, bet ir mėgėjai namų sąlygomis. Tatuiruotės nebuvo laikomos meno išraiška. Tai buvo primityvūs, tik kontūrą turintys piešiniai. Tokios tatuiruotės išliko pas daugelį žmonių. Jų savininkai kompleksuoja, tatuiruotės slepiamos po drabužiais, jaučiasi nedąsiai kai apnuogina tatuiruotės vietą ir raudonuoja, kai būna paklausti dėl tatuiruotės kilmės.

Tatuiruotės visada buvo laikomos "antspaudu" visam gyvenimui. Anksčiau jas pašalinti be chirurgų įsikišimo buvo neįmanoma, todėl dažniausias pasirinkimas būdavo slėptis po drabužiais. Tai, kas anksčiau buvo sprendžiama tik chirurginiu būdu šiandien puikiai sutvarko lazeriai. Lazeris tai inovatyvus šių laikų įrankis, kuris pajėgus pašalinti odos negalavimus, spuogus, randus, tatuiruotes ir kt. Mūsų naudojamas modernus lazeris Nd:Yag skirtas tatuiruočių šalinimui. 

Tatuiruočių šalinimas nepalieka jokių randų, oda atrodo vizualiai tvarkingai. Nd:Yag lazeriu atliekamas tatuiruočių šalinimas ir mikropigmentacijos (permanentinio makiažo) šalinimas. Tatuiruočių šalinimas vykdomas juodos, mėlynos, rudos bei raudonos spalvos piešiniams. Ši procedūra taip pat galima norint panaikinti permanentinį makiažą. Nd:Yag lazeris pašalina viršutinių akių vokų, vidinių akių vokų, lūpų bei antakių permanentinį makiažą.

Kaip atliekamas tatuiruočių šalinimas lazeriu?

Tatuiruočių šalinimas - procedūros aprašymas

Procedūros metu lazeris nukreipiamas ant kūno vietos, kurioje yra tatuiruotė. Toje vietoje jaučiamas nestiprus dūris ir oda išskiria limfą su kuria išeina pigmentas. Tokiu būdu atliekamas tatuiruočių šalinimas suaktyvina natūralius organizmo procesus ir pasiekamas norimas rezultatas nepaliekant randų. Tatuiruočių šalinimas atliekamas ant sveikos, nepažeistos odos, todėl esant negalavimams (išbėrimas, saulės nudegimas, žaizda ir kt.) būtina įspėti meistrą ir esant būtinybei atidėti procedūrą. Didesnės tatuiruotės šalinimas atliekamas per kelias procedūras. Po pirmo tatuiruotės šalinimo etapo reikia palaukti bent 45 dienas kol oda aprims. Tik tada tatuiruotės šalinimo procedūra gali būti kartojama. Pasiryžus šiai procedūrai reikėtų būti kantriems, nes tik taip bus pasiektas norimas rezultatas.

REZERVUOKITE VIETĄ JAU DABAR!

SUŽINOKITE PIRMAS APIE MŪSŲ NAUJIENAS!