AUSŲ VĖRIMAS

Ausų vėrimas

Visų rūšių ausų vėrimas

Ausų vėrimas - vienas dažniausiai atliekamų vėrimu. Sklinda nuomonės, kad ausų vėrimas tai nesudėtinga procedūra, kurią galima atlikti ir namuose. Mes norime įspėti, kad ausys atlieka svarbią funkciją žmogaus organizme ir nerūpestingai atlikus procedūrą galima pridaryti daug žalos.

Modus Tattoo studijoje atliekamas bet kokios rūšies ausų vėrimas. Ausų vėrimas klasifikuojamas pagal ausų vėrimo vietą: industrial vėrimas, forward helix vėrimas, daith vėrimas, tragus vėrimas, anti-tragus vėrimas, rook vėrimas, outer helix vėrimas, conch vėrimas, ear lobe vėrimas ir kt. 

Ausų vėrimas - klasifikacija
Ausų vėrimas - klasifikacija

Modus Tattoo studijoje dirba tikri savo srities profesionalai, kurie moka įvertinti dūrio vietą, atlieka tai steriliai, nepakenkdami ausų funkcijai.

Auskarų vėrimas vaikams atliekamas duriant vienu metu dvi ausytes. Mums rūpi, kad vaikas patirtų kuo mažiau streso ir džiaugtųsi nauja išvaizda. 

SUSIPAŽINKIME!

Modus Tattoo studija atlieka visas auskarų vėrimo rūšis. Klientui pageidaujant NEMOKAMAI nuskausminame dūrio vietą. Mūsų komandos meistrų profesionalumas užtikrina greitą gijimą, nes jie išmano visus saugius taškus ant kūno į kuriuos galima verti auskarus nežalojant žmogaus sveikatos. Susipažinkime artimiau ir įsitikinsite patys!

DARBŲ PAVYZDŽIAI

SUŽINOK PIRMAS APIE NAUJIENAS!