Auskarų keitimas

Auskarų keitimas

Pirmas auskarų vėrimas

Modus Tattoo studijoje yra didelis auskarų pasirinkimas. Pirmam auskarų vėrimui rekomenduojame bioplastiko bei titano auskarus, nes jie nealergizuoja. Pirmam auskarų vėrimui pasirenkami ilgesni, didesni auskarai, nes dažniausiai po vėrimo dūrio vieta ištinsta ir didėja rizika, kad auskaras įaugs į kūną. 

Modus Tattoo studija turi platų auskarų asortimentą: labret tipo auskarai, bananai, dermal auskarai, surface bar auskarai, rinkutės, pasagėlės. Visų tipų auskarai gali būti iš bioplastiko, titano bei chirurginio plieno.

Modus Tattoo studijoje galimas auskarų keitimas. Neretai klientams savarankiškas auskarų keitimas sukelia per daug streso, nes vėrimo vietą sunku įžiūrėti veidrodyje. Kaip yra žinoma, pirsingo auskarai retai keičiami, todėl dažnam nepavyksta nuimti auskarus dėl sunkiai atsiveriančių užsegimų. Modus Tattoo studijoje galimas ne tik auskarų keitimas, bet ir išsirinksite naują auskarą iš mūsų plataus asortimento. Mes pasirūpinsime, kad auskarų keitimas nesugadintų Jūsų nuotaikos nuotaikos.