JAUTIESI KITOKS, NEI VIDUTINIS ŽMOGUS? PASKAITYK

LIEŽUVIO VĖRIMAS

Liežuvio vėrimas

Liežuvio vėrimas - išskirtiniems žmonėms

Liežuvio vėrimas - tai drąsus poelgis, kuris prideda išskirtinumo Jūsų asmenybei. Juk ne kiekvienas pasiryžtų nešioti adatą liežuvyje kasdien.

Liežuvio vėrimas leidžia kiekvienam labiau pasireikšti ir būti kažkuo daugiau nei vidutinis žmogus, o jei Jūsų neapleidžia mintis apie šią procedūrą, pasižvalgykite mūsų puslapyje ir raskite informaciją, kuri padės Jums apsispręsti.

Liežuvio vėrimas iš esmės niekuo nesiskiria nuo kitų vėrimų, tačiau kasdienybėje liežuvio vėrimas atneša naujų iššūkių. Kiekvieną kartą kalbant, karmtant ar ryjant naudojamas liežuvis. Gal dėl to liežuvio vėrimas ir yra ypatingas. Liežuvio vėrimas klasifikuojamas pagal auskaro dūrio vietą bei auskaro tipą.

SUSITARK DĖL KONSULTACIJOS

Liežuvio vėrimas - tipai:

Liežuvio vėrimas klasifikuojamas pagal dūrio vietą

  • Tongue web - vėrimas į liežuvio pasaitėlį. Čia galimi bet kokio tipo auskarai pagal kliento norus. Gijimas trunka pakankamai trumpai - apie 2-3 savaites.
  • Uvula liežuvio vėrimas tai vėrimas į minkštojo gomurio liežuvėlį. Dėl dūrio sudėtingumo šis liežuvio vėrimas yra retesnis. Dažniausiai naudojama žiedo formos auskaras. Gijimas trunka apie 2 savaites, o pojūtis primena lengvą gerklės infekciją.
  • Standard tongue yra populiariausias liežuvio vėrimas. Auskaras veriamas keli mm nuo pasaitėlio, gijimas trunka iki 1 mėnesio. Šiam vėrimui rekomenduojame rinktis ilgesnį auskarą, nes po procedūros liežuvis patinsta. Pasirinkus trumpesnį auskarą gijimo laikas gali pailgėti.
  • Horizontal tongue vėrimas primena įprastą liežuvio vėrimą, tačiau gijimo laikas gali pailgėti dėl dvigubo dūrio.
  • Snake eye liežuvio vėrimas primena gyvatės akis. Dėl liežuvio vietos, kuri yra dažnai naudojama gijimas gali užtrukti net iki 5 mėnesių. Svarbu parinkti tinkamą auskarą, kad netrukdytų atlikti tiesioginės funkcijos.
  • Vertical tongue vėrimas gija iki vieno mėnesio, dažniausiai be komplikacijų.
  • Tongue rim vėrimas panašus į standard tongue vėrimą. Rekomenduojama gijimo laikotarpiu naudoti viniuko auskarą, nes žiedo formos auskaras ištinus liežuviui gali spausti ir prailginti gijimo procesą. Įprastai gijimas trunka iki mėnesio.
  • Venom liežuvio vėrimas primena gyvatės dantis. Gijimo laikas trunka apie mėnesį. Veriant reikia atsižvelgti į kraujagysles ir liežuvio pasaitėlį, kad nebūtų sutrikdyta liežuvio funkcija bei kalba.