LŪPOS VĖRIMAS, INTYMIŲ VIETŲ VĖRIMAS, ANTAKIO VĖRIMAS

KITI VĖRIMAI

Antakio vėrimas

Antakio vėrimas pakankamai populiarus vėrimas

Antakio vėrimas populiarus tarp vyrų ir moterų. Jį pasirenka žmonės kurie nebijo išsiskirti iš minios, demonstruoja savo drąsą bei charizmatiškumą. Antakio vėrimas tampa kasdiene veido puošmena, kuri laikui bėgant tampa neatskiriama veido bruožų dalimi. Antakio vėrimas yra kelių rūšių: eyebrow, anti-eyebrow, horizontal eyebrow bei priskiriamas eyelid. Gijimo laikotarpis, priklausomai nuo organizmo, gali užtrukti net kelis mėnesius, tačiau dažniausiai trunka 2-4 mėn. Jeigu antakio vėrimas atliekamas neprofesionalia ranka yra tikimybė, kad bus pažeista kraujagyslė. Taip klientas gaus dovanų didelę mėlynę :).Lūpos vėrimas

Lūpos vėrimas - išskirtinumo ženklas

Lūpos vėrimas labai puošia veidą, suteikia išskirtinumo veido bruožams. Kaip ir visi kiti vėrimai, lūpos vėrimas klasifikuojamas pagal dūrio vietą. Modus tattoo studijoje atliekamas visų tipų lūpos vėrimas: labret, monroe, medusa, vertical labret, jestrum, dahlia, cyber bites, angel bites, dolphin bites, spider bites, snake bites, shark bites. Lūpos vėrimas gali sukelti diskomfortą valgant ar naikinti dantų emalį, todėl svarbu parinkti tinkamą auskarą ir įvertinti visas grėsmes. Gijimo laikas, priklausomai nuo organizmo, užtrunka nuo 2 iki 4 mėnesių.


Intymių vietų vėrimas

NEįrodyta, kad intymių vietų vėrimas kenkia sveikatai

Intymių vietų vėrimas sukelia labai daug diskusijų ir dažniausiai jos yra negatyvios, todėl žmonės, norintys atlikti šią procedūrą, bando tai daryti tyliai ir niekam apie tai nepasakoja. Dažniausias argumentas diskusijoje yra negatyvus poveikis sveikatai. Remiantis moksliniais tyrimais intymių vietų vėrimas negatyviu poveikiu per 17 metų pasireiškė tik 17 žmonių. Visi kiti pamąstymai remiasi tik prielaidomis, todėl vienareikšmiškai tegti, kad intymių vietų vėrimas kenkia sveikatai negalime. Žinoma, tokie rezultatai gali būti dėl to, kad vis dar gėda kalbėti, kad atliktas intymių vietų vėrimas ir daug faktų nutylima. Tačiau galime užtikrinti, kad intymių vietų vėrimas suteiks naujų pojūčių. Ar norite tai patirti, paliekame spręsti jums.

REZERVUOK VIETĄ DABAR

SUŽINOK PIRMAS APIE MŪSŲ NAUJIENAS!