LŪPŲ PERMANENTINIS MAKIAŽAS

Lūpų permanentas

Lūpų permanentas blankioms lūpoms

Natūralios lūpos dažniausiai įsivaizduojamos rožinės spalvos, tačiau neretai moterys susiduria su blankių lūpų problema. Asmenys, kurie dažnai kenčia nuo lūpų puslelinės turi blankesnes lūpas, o lūpų kontūras susilieja su veido oda. Dėl blakių lūpų veidas atrodo pavargęs ir dažnam kyla klausimas ar žmogus neserga, o gal trūksta vitaminų. Drąsesni pradeda rekomenduoti įvairius vitaminų kompleksus, kurie jiems padėjo ir būtinai padės jums. Po viso rekomendacijų sąrašo kartais net nedrąsu prisipažinti, kad lūpų spalva yra blanki dėl dažnos lūpų puslelinės. Šios situacijos pastato abi puses į nejaukią situaciją, o blankių lūpų savininkė vis turi aiškinti to priežastį, o geriausiu atveju tik gaudo žvilgsnį į blankias lūpas ir kompleksuoja.

Lūpų permanentas puikiai sprendžia visas minėtas problemas. Iš pirmo žvilgsnio lūpų spalva tikrai nedaro įtakos mūsų gyvenimui, tačiau moterys, kurioms labai rūpi ryškūs veido bruožai lūpų permanentas atneša pasitikėjimo savimi. Lūpų permanentas, kaip ir visi kiti permanentiniai makiažai, taupo begalę laiko ir pinigų. Naujausios mados tendecijos byloja, kad moderniausias šių laikų lūpdažis yra matinis. Reta moteris žino, kad matinis lūpdažis reikalauja tobulai lygių lūpų. Reklamose matinis lūpdažis atroso nepriekaištingai, o nusipirkusios moterys nusivilia. Galime jus nudžiuginti, lūpų permanentas atrodo lygiai taip pat kaip ir matinis lūpdažis, o jei norėsite blizgaus efekto, užtenka paprasto blizgaus vazelino. Profesionaliai atliktas lūpų permanentas atrodo patraukliai tiek žiemą tiek vasarą. Galimi įvaraus ryškumo pigmentai. Geras meistras išklausys Jūsų pageidavimus ir pateisins Jūsų lūkesčius.

Modus Tattoo studijoje dirbantys meistrai gerai išmano lūpų permanentinio makiažo subtilybes, moka parinkti pigmentą ir krupščiai atlieka savo darbą. Daugiau apie meistro Viktoro kompetenciją skaitykite skiltyje Apie mus.