ANTAKIŲ PERMANENTAS

Antakių permanentas

Antakių permanentas atskleidžia veido grožį

Straipsniuose dažnai minimas permanentinio makiažo privalumas yra laiko taupymas. Šis argumentas atrodo jau visiems yra žinomas, bet vis atsiranda naujų pamokančių tekstų, kurie vėl ir vėl apie tai pasakoja. Nepatikėsite, bet tikrai dar ne visi įsisąmonino, kad antakių permanentas tikrai taupo begalę laiko! Ar pamenate, kai paauglystės metais stovėdavote prie veidrodžio pusvalandį ir piešėte antakių formą, tada lengvais judėsiais užpildydavote visą antakių formą pieštuku. Atrodo išėjo idealiai, pasižiūrite į bendrą vaizdą, o ten... tik antakiai! Vėl valote, vėl piešiate, kol galiausiai sau pasakote "ir taip tiks". Tada išeinate į miestą ir atrodo visi tik ir žiūri į Jūsų antakius. Kai apie tai pasakojama atrodo kaip anekdotas, bet tai juk kiekvieno nutylima kasdienybė!

Ne visiems pavyksta tobulai paryškinti reikiamas veido linijas, todėl čia į pagalbą ateina antakių permanentas. Kokybiškai atliktas antakių permanentas suformuoja tinkamai veido bruožus. Veido estetika perlenkia visus reikalavimus ir naujas įvaizdis nepastebimai atneša naujų naudų. Antakių permanentas ne tik taupo jūsų laiką, bet ir pinigus. Makiažo priemonės kainuoja tikrai nemažai, todėl paskaičiavus kosmetikos išlaidas antakių permanentas pateisina savo kainą. Svarbu įsitikinti, kad permanentinio makiažo meistras turi pakankamai kompetencijos, nes blogai atliktas antakių permanentas gali Jums kainuoti dvigubai.

Modus Tattoo studijos meistrai puikiai išmano permanentinio makiažo subtilybes, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas užtikrina, kad meistrai supranta naujas mados tendencijas ir moka jas pritaikyti savo kasdieniame darbe. Norėdami labiau susipažinti su mūsų meistrais, kviečiame apsilankyti puslapio skiltyje Apie mus.