TOBULA LINIJA BE JOKIŲ PASTANGŲ

AKIŲ VOKŲ PERMANENTAS

Akių vokų permanentinis makiažas

Viršutinių ir apatinių akių vokų permanentinis makiažas

Kosmetikos parduotuvės turbūt ne vienai moteriai yra atgaivos šaltinis. Ryškios kosmetikos lentynos traukia savo šviesomis, o gražios nuotraukos vilioja savo estetiška išvaizda ir makiažo rezultatais. Euforijoje moterys nuperka tuos stebuklingus pieštukus, o grįžusios namo nekantrauja išbandyti. Prieš paimant pieštuką, dažniausiai moterys pasižiūri mokomuosius filmukus, kurie atskleidžia paslaptis kaip nupiešti tobulą akių vokų liniją. Paėmusios šaukštelį :) bei savo naują pieštuką pradeda piešti tą tobulą, išsvajotą akių vokų liniją. Iš pirmo karto nepavyksta, tačiau neprarandant vilties moteris vis pataiso liniją, kol ji tampa lyg šėšėliu nudažyta.

Daugumai moterų aprašyta situacija turbūt sukėlė šypseną ant veido, bet praėjus kuriam laikui vis dėl to moterys vistiek patiki savo super galiomis ir bando šią procedūrą dar kartą :) . Pažįstama ir mums ši situacija, tačiau mes turime sprendimą. Akių vokų  permanentinis makiažas atliekamas profesionalų, todėl mintyse esanti ideali akių vokų strėlytė tampa tikrai idealia. Akių vokų permanentinis makiažas paryškina akis, žvilgsnis tampa dar įdomesnis ir paslaptingas. Akių vokų permanentinis makiažas atliekamas ant viršutinių ir apatinių akių vokų. Pagal klientų pageidavimą akių vokų permanentinis makiažas gali būti storesnis ar plonesnis. Linijos storis pritaikomas pagal kliento rezultato viziją. Jei moteris nori tik paryškinti akių kontūrą, akių vokų permanentinis makiažas atliekamas labai plona, priartinta prie blakstienų linija. Jeigu klientė pageidauja atrodyti visada patraukliai, lyg ką tik iš visažisto kėdės - piešiama ryškesnė, lengvai storėjanti linija, kuri gali būti šėšėliuojama pagal pageidavimą.

Modus Tattoo studijos meistras Viktoras sistemiškai kelia savo kvalifikaciją, todėl puikiai išmano savo darbą bei naujas mados tendencijas. Jo piešiamas akių vokų permanentinis makiažas džiugina moteris iki dviejų metų, tačiau pasitikėdamos meistro kompetencija moterys sugrįžta anksčiau norėdamos atlikti antakių ar lūpų permanentinį makiažą. Daugiau apie meistro Viktoro kompetenciją skaitykite skiltyje Apie mus.